EUROOKNA, DVEŘE, ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ

Vítáme Vás na webových stránkách firmy TRUHLÁŘSTVÍ SEDLÁČEK

Zelená úsporám

Využijte "Zelená úsporám" pro nová okna

 

zelená úsporám - eurooknoProgram Zelená úsporám se snaží podpořit stavební úpravy jenž mají za výsledek úsporu energie a financí z obnovitelných zdrojů energie. Nejedná se jen o rodinné domy, ale i bytové domy.

Izolační parametry oken jsou velmi důležité.
Od srpna 2009 je možné žádat o příspěvek zelená úsporámi v případě,že se jedná pouze o výměnu starých oken za nová okna. Není třeba k tomu dalších nákladných úprav domu.

 

Dotace jou určeny na podporu ekologického způsobu vytápění, zateplování domů a výstavby nízkoenergetických domů. S žádostí o dotace se můžete obrátit na všechna pracoviště SFŽP a

vybrané banky. Je možné použít úvěrových produktů určených bank.

 

Naše firma se nachází na listině dotačního programu Zelená úsporám. Můžete nás najít v katalogu firem a v seznamu výrobků technologií na stránkách  http://www.zelenausporam.cz/.


ZOBRAZIT LIST DODAVATELE V DATABÁZI

 

okno - zelená úsporám

 

Kdo může žádat o dotace na nová okna

 

Oprávněnými žadateli o dotaci jsou vlastníci a stavebníci rodinných domů a bytových domů, jenž podléhají daňové povinosti podle zákona č.338/1992. což znamená - fyzické osoby, společenství vlastníků bytových jednotek, bytová družstva, města a obce, podnikatelské subjekty.

 

Jak podat žádost:

Žádosti podávejte písemně na určeném formuláři, který získáte na krajských pracovištích SFŽP a na pobočkách pověřených bank. Příjem žádostí a administraci budou zajišťovat dvě skupiny subjektů:

TOPlist

 

Zelená úsporám - informace:

zelená úsporám - stará okna


 
výroba eurooken

Copyright © 2006 Truhlářství Sedláček | Všechna práva vyhrazena | created by AUTOGRAPH Admin NG