EUROOKNA, DVEŘE, ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ

Vítáme Vás na webových stránkách firmy TRUHLÁŘSTVÍ SEDLÁČEK

Jak eurookna zasklíváme?

p1060056.jpgV současnosti považujeme za optimální používat k zasklívání eurooken sklo s koeficientem prostupu tepla Ug=1,1 W/m2K. Jedná se o izolační dvojsklo, každé ze skel má tloušťku 4 mm. Jedno z nich je povrchově upraveno selektivní vrstvou oxidu kovů. Hlavní vlastností této vrsvy je schopnost odrážet teplo zpět do místnosti. Meziskelní prostor je vyplněn některým ze vzácných plynů, nejčastěji to bývá argon.  

 

 

 

K zasklívání eurooken momentálně používáme sklo Rámeček. Běžně pro zasklení používáme hliníkový distanční rámeček nebo rámeček z nerezového materiálu. V případě zájmu můžeme dodat i skla s použitím tzv. teplého rámečku. V našem případě se jedná o Swisspacer - plastový rámeček s ocelovou výztuží.

  

 

Speciální skla pro eurookna

Nabízíme také zasklení eurooken některým ze speciálních skel:

  • Bezpečnostní - takto zasklená eurookna vykazují zvýšenou odolnost proti rozbití. Používáme vrstvené sklo CONNEX 6,4mm
  • Protisluneční - v případě, že okna vašeho bytu, domu či kanceláře jsou disponovaná směrem na jih, můžete zvolit sklo, které vás uchrání před slunečním žárem.
  • Protihluková - v blízkosti frekventovaných ulic a silnic jistě oceníte skla, která dokážou ultumit hluk přicházející zvenku. Nabízíme skla s možností útlumu hluku až na 37dB!
  • Probarvená a reflexní (planibely a stopsoly)
  • Ornamentní a matná - tato skla jsou vhodná všude tam, kde potřebujete světlo, ale současně neprůhlednost, tedy koupelny, WC apod. Mohou být také vhodnou dekorací např. ve vchodových dveřích.
  • Izolační skla s fólií Heat Mirror® - jedná se o skla, která fungují jako tepelné zrcadlo. Sklo je pokryté nízkoemisivní fólií, která je napnutá uvnitř izolačního dvojskla. Vzniká tedy prakticky třívrstvý systém, který má ale hmotnost dvojskla. Folie je průhledná pro světlo, ale odráží tepelné a ultrafialové záření vždy zpět ke zdroji. V zimě to je tedy dovnitř, ke zdroji topení, v létě ven, ke zdroji tepla - slunci.

 

 

 SKLA HEAT MIRROR s fólií

 

izolacni-sklo.jpg

 .

 

 

 

 

Ukázka ornamentních skel :

 

kura.jpg

kůra 

 

ornachinchilla.jpg

chinchila

ornagrepi.jpg

crepi

ornadelta.jpg

delta

ornadratosklo.jpg

drátosklo

ornakuraabronz.jpg

kůra bronz

ornachinchillaabronz.jpg

chinchila bronz

ornadeltaabronz.jpg

delta bronz

 


 
výroba eurooken

Copyright © 2006 Truhlářství Sedláček | Všechna práva vyhrazena | created by AUTOGRAPH Admin NG