EUROOKNA, DVEŘE, ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ

Vítáme Vás na webových stránkách firmy TRUHLÁŘSTVÍ SEDLÁČEK

Stylová eurookna - příčky a mřížky

Některé interiéry doslova volají po oknech, která jsou ozdobena příčkami nebo mřížkami. Ty zajistí optické rozdělení plochy okna na požadovaný počet dílů a mohou tak vašemu domovu dát zcela nový ráz.

 

Díky příčkám nebo mřížkám může Váš dům vytvořit dojem přívětivého domova nebo působit naopak velkolepě a vznešeně. Jen pozor! při výběru je třeba citlivě respektovat druh stavby a lokalitu, ve které se nachází. Pomocí příček a mřížek v oknech může váš dům zkrásnět nebo z něj může být trapný kýč.

 

 

Podle typů konstrukce nabízíme tři varianty příček  a mřížek do eurooken:

 

Meziskelní mřížka

pricky.jpgVelmi oblíbená je meziskelní mřížka. Je vyrobena z hliníku a povrchově upravována. Protože je vložena mezi skla, nevyžaduje žádnou údržbu. Nabízíme jak různé barevnosti, tak i různou šířku.

 

 

 

 

 

Sklo dělící příčka do eurooken

p1060042.jpgPokud se vám líbí příčka, která tvoří pevný sloupek, můžete využít naší nabídky a nechat si taková okna vyrobit. Pevný sloupek je do okna vkládán již při samotné výrobě rámu, proto na svůj záměr pamatujte včas. Odděluje od sebe skla a samozřejmostí je jeho povrchová úprava odpovídající úpravě celého rámu.

 

Tyto příčky vyrábíme od 55 mm šířky.

 

 

 

 

 

Nalepovací příčka (duplexová příčka) pro eurookna

051.jpgTato příčka je vyrobena z materiálu samotného eurookna, ale na rozdíl od sklo dělící příčky je na plochu skla nalepena. Tato technologie je použitelná do rozměrů příčky 48 mm, potom je nutno volit sklo dělící příčku. Naopak nejužší duplexovou příčku vyrábíme o šířce 24 mm.

 

Hrany příčky jsou zasilikonovány a pro autentičtější optický dojem rozdělení skel je vložen distanční rámeček. 

 

Variantou této příčky je odnímatelná (předsazená) příčka. Tato příčka je vyrobená obdobně jako příčka nalepovací, ale při umývání oken ji lze díky zafrézované koncovce v křídle vycvaknout .

 

 

 

 

 

 

řez skla odělící příčkou                                  řez meziskelní mřížkou

 

 

tnazoomaobrazeka3.giftnazoomaobrazeka1.gif

 

 

řez nalepovací příčkou

tnazoomaobrazeka2.gif


 
výroba eurooken

Copyright © 2006 Truhlářství Sedláček | Všechna práva vyhrazena | created by AUTOGRAPH Admin NG