EUROOKNA, DVEŘE, ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ

Vítáme Vás na webových stránkách firmy TRUHLÁŘSTVÍ SEDLÁČEK

Povrchová úprava a barva eurooken

Pro dlouhou životnost eurooken není rozhodující jen jaký zvolíte materiál, ale také povrchovou úpravu. Standardem není jen kvalita, ale také snadná obnovitelnost nátěru.

 

Jak probíhá povrchová úprava eurooken?

logoaglasurit.gifJakmile jsou vyrobená eurookna vybroušena do hladkosti, jsou nejprve máčena v první vrstvě - impregnaci. Po jejím zaschnutí je proveden nástřik určité tloušťky vodou ředitelným akrylátovým lakem.

 

 

Dbáme na dodržení všech postupů provádění povrchové úpravy eurooken a proto můžeme zaručit velmi logoasikkens.gifvysokou životnost nátěru. Zákazník má u nás možnost vybrat si ze široké škály odstínů dle vzorníku. Používáme barvy německé firmy Glasurit - Sikkens.

 

Základbí vzorník barev

064.jpg063.jpg062.jpg

 

 

Proč používáme pro naše eurookna barvy  Sikkens (Glasurit)?

 

lazura.jpgLéta zkušeností nám umožnila odzkoušet kvalitu tohoto nátěru. Nízkomolekulární vazné látky na bázi polymerových pryskyřic u Glassohydu vnikají hluboko do dřeva a zajišťují tak vynikající ukotvení povrchové úpravy.

 

Dalším důvodem je i to, že pigmenty v lazurách Glassohyd odrážejí přes 99% UV záření dříve než dojde k jeho vniknutí do dřeva. Zbytky UV záření jsou následně eliminovány pomocí UV absorberů. V neposlední řadě je prokázáno, že nízkomolekulární vazné látky na bázi polymerových pryskyřic fixují při schnutí dřevěná vlákna. Tak mohou být tato vlákna při broušení bezezbytku oddělena. Výsledkem je dokonale hladký a elegantní povrch.

 

 

 

lazura2.jpglazura1.jpg

 

hranolavrstvy.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
výroba eurooken

Copyright © 2006 Truhlářství Sedláček | Všechna práva vyhrazena | created by AUTOGRAPH Admin NG