EUROOKNA, DVEŘE, ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ

Vítáme Vás na webových stránkách firmy TRUHLÁŘSTVÍ SEDLÁČEK

Montáž oken

Standartní montáž oken   praha-013.jpg

 

Nejen koupě kvalitního okna, ale také následné s tím spojené práce jsou důležité pro celkovou funkčnost nových oken. Ať už se jedná o demontáž původních oken, samotnou montáž nebo zednické zapravení
po výměně. Spojené s tím i další služby jako jsou parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu nebo následné seřízení a kontrola celého díla. Samozřejmostí je záruční a pozáruční služba.

Standardní montáží se rozumí utěsnění připojovací spáry stavebních výplní. Montáž probíhá následně: očištění stavebního otvoru, usazení a zavážení nového okna a následné ukotvení okna do stavby. A to zapomocí turbošroubů buď přez kotvy upevněné na rám okna z vnější strany rámu nebo navrtání rámu a našroubování turbošroubů přez rám. Záleží na přání zákazníka a možnostech individuální stavby. Následné utěsnění spáry zapomocí PUR pěny.

Pokračuje seřízení oken, kontrola a předání díla zákazníkovi.

 

Montáž oken - systémová montáž

 

Tento systém montáže je nadstandartní služba a je nutné počítat s tím, že oproti standartně počítané montáži je systémová montáž dražší. Ve standartně počítané montáži není zahrnuta.

Systémová montáž je moderní způsob utěsnění připojovací spáry stavebních výplní. Za použití různých typů pásek a fólii od firmy ILLBRUCK dle požadavků stavby. Díky těmto páskám si udržuje pěna déle své izolační vlastnosti a její životnost. Na venkovní stranu rámu se používá paropropustná a vodotěsná páska. Z vnitřní strany rámu se používá parotěsné a vzduchotěsné pásky.Tento systém montáže zaručuje utěsnění ve třech vrstvách a stím spojené výhody: snížení možnosti vzniku plísní v rozích oken, zachování izolačních vlastností pěny a prodloužení její životnosti a snížení hluku kolem připojovací spáry.

  i3-1.jpglogo-illbruck.jpg

 

Montáž oken dřevostavby - roubenky, sruby

 

S montáží oken na tento typ staveb máme dlouholeté zkušenosti. Z důvodu sedání stavby se nepoužívá standartní pur PĚNA, ALE POUŽÍVAJÍ SE PŘÍRODNÍ PROSTŘEDKY z ovčí vlny nebo lněná vlna.

Vůle nad oknem se udává procentuálně na výšku domu a dalších asi 10 veličin rozhodující při volbě rozměrů oken. Např. použitá dřevina, vlhkost použitého dřeva, doba montáže od postavení , světové strany, hustota dřeva, konstrukce, atd. U každé stavby se řeší individuálně.

 

 

ukázka montáže oken do roubenky :

 

montaz.jpgmontaz-eurooken.jpgmontaz-oken-roubenka.jpgeurookna-78-roubenka.jpg

eurookna-roubenka.jpgroubenka-eurookna.jpgokna-roubenka-i.jpgolomouc-okna.jpg

 

 

 


 


  
výroba eurooken

Copyright © 2006 Truhlářství Sedláček | Všechna práva vyhrazena | created by AUTOGRAPH Admin NG