EUROOKNA, DVEŘE, ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ

Vítáme Vás na webových stránkách firmy TRUHLÁŘSTVÍ SEDLÁČEK

Kování pro eurookna

 

logoasiegenia.gifPro trvale správnou funkci eurooken je nutno zvolit kvalitní kování. Do našich eurooken montujeme celoobvodové kování německé firmy Siegenia Aubi.

 

Můžete si vybrat z celé řady kování různé barevnosti, ale také požadované bezpečnosti a to jak pro okna tak i balkonové dveře.

 

Podle vašich požadavků můžeme eurookna dovybavit bezpečnostním systémem proti vloupání, nočním větráním, úsporným izolačním zařízením, zarážkou proti vypáčení a tepelným rámem.

 

 

Bezpečnost Vašich oken

FAVORIT Si-line S-ES

Pro bezpečné a současně estetické kování využíváme systém FAVORIT Si-line S-ES, který se zaměřuje na vyšší odolnost oken proti vloupání. Je použitelný u všech typů oken, jak dřevěných, plastových, tak i  hliníkových s kovací drážkou.

 

Jsme schopni reagovat na individuální požadavky jednotlivých zákazníků a vyřešit požadavky na bezpečné kování i u zvláštních tvarů oken jako je oblouk nebo úseč.

 

Dbáme na to, aby kování nejen dobře plnilo svou funkci, ale bylo také maximálně estetické a zajišťovalo jeho uživatelům komfort při používání oken nebo dveří.

 

 

FAVORIT TBT

Okna často nemusíme chránit jen před nezvanými návštěvníky našeho domu, bytu nebo kanceláře, ale musíme také zajistit bezpečnost dětem nebo osobám, které vyžadují neustálou péči.

 

Právě pro to nabízíme možnost zabezpečení oken metodou „poloha výklopu před polohou otevřeno zajišťuje bezpečnost". Ta spočívá v tom, že samotné otevření okna je umožněno jen pro účely umývání oken. Sled otvírání je změněn tak, že výklop předchází otevření a je možno odděleně uzamčít polohu otevřeno. Systém tak bezpečně chrání před náhodným otevřením okna dítětem a jeho pádu. Uplatňuje  se například v mateřských školách, ale i budovách pro seniory a osoby s duševním handicapem

 

kovani.jpgkovani2.jpgkovani3.jpg     

 

 

Okapnice

 

Ačkoli je okapnice často pomíjena, její význam pro životnost okna a správnou funkci je skutečně nezbytná. Rámová okapnice chrání konstrukci okna, aby do ní nezatékala voda. Je vyrobena z hliníkové lišty

s eloxovaným povrchem. Její speciální tvar zajišťuje spolehlivé odvádění vody stékající z křídla mimo okenní spáru a rám. Okapnice se připevňuje na spodní část rámu.

 

V prostoru, kde se odvádí voda vytváří vzduchový polštář. Tento přerušený tepelný most zlepšuje celkové tepelné vlastnosti okna.

 

Hliníková okapnička se také používá jako ochrana spodní části křídla. 

 

V naší výrobě používáme okapnice renomované firmy GUTMAN. Tato okapnice podporuje celkový dynamický design okna.


 
výroba eurooken

Copyright © 2006 Truhlářství Sedláček | Všechna práva vyhrazena | created by AUTOGRAPH Admin NG