EUROOKNA, DVEŘE, ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ

Vítáme Vás na webových stránkách firmy TRUHLÁŘSTVÍ SEDLÁČEK

Typy otvírek eurooken

Posuvné stěny

Posuvné stěny vyrábíme ve dvou variantách. Záleží především na Vašich finančních možnostech, ale i na architektonickém návrhu.

 

Posuvné dveře PSK - posuvně výklopné

psk.jpgPrvní variantou jsou posuvné dveře PSK. Jejich výhodou je finanční dostupnost, ale je omezena velikost křídla v závislosti na jeho hmotnosti. Hmostnost křídla ovlivňuje typ kování. Do 160 kg lze použít kování s manuální klikou. U větších rozměrů nebo v případě hmotnosti vyšší než 160 kg se používá typ kování s automatickým zavíráním.

 

 U  urookna v provedení PSK nelze docílit bezbariérového přechodu, protože práh těchto dveří je tvořen rámem okna   s kolejnicí.

 

Systém dřevěného okna je stejný jako u klasických eurooken jen s použitím odlišného kování. Předností jsou vynikající těsnící vlastnosti.

 

 

 

posuvne-steny.jpg

 

 

 

 

Posuvné dveře HS - PORTAL 

 

imain95a9897658679.jpgDruhou variantou jsou posuvné dveře HS - PORTAL. Tento produkt spadá do kategorie výrobků pro skutečně náročné zákazníky.  Jediným omezením při výrobě je celková maximální délka produktu 6000 mm.

 

Systém umožňuje využít bezbrariérový práh s přerušeným tepelným mostem. Systém je dimenzován na vyšší zátěž křídla a to se také promítá do jeho ceny.

 

Ještě o něco finančně nákladnější je varianta s automatickým mechanickým zařízením pro otevírání. Celý mechanismus je ukryt v hliníkové liště a nenarušuje tak vzhled okna.

 

 

ukázky HS-PORTÁLU v našich referencích

 

 

 

oknaa3anew.jpg

 

p1060173.jpg

 

 

V současnosti máme k dispozici řadu možností otvírek eurooken. Při výběru je důležité promyslet, v jaké místnosti se okno nachází, zda postačí pevně zasklené nebo je bude třeba otvírat, zda bude sloužit k velkému větrání či je využijeme především jako ventilaci. Pokud si nejste jisti, můžete se s námi poradit.

 

 

 Jednodílné pevné zaskleníokno-1.gif

 

 

 

Jednokřídlová okna okno-3.gifoknoaeuroaspodniapant.jpg

 

 

 

 

Dvoukřídlá okna     okno-5.gifoknoaeuroaotviraniadvoukrid.jpg

 

 

 

Tříkřídlová okna okno-7.gifoknoaeuroahorniapant.jpg

 

 

 

 

Okno sklopné  okno-4.gif

 

 

 

Dvoudílné okno se sloupkemokno-6.gif

 

 

 

Dvoudílné okno s nadsvětlíkemokno-8.gif

 

 

Další ukázky 

okno-12.gifokno-2.gifokno-13.gifokno-11.gif

   

 

 

 

 

 

 


 
výroba eurooken

Copyright © 2006 Truhlářství Sedláček | Všechna práva vyhrazena | created by AUTOGRAPH Admin NG