EUROOKNA, DVEŘE, ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ

Vítáme Vás na webových stránkách firmy TRUHLÁŘSTVÍ SEDLÁČEK

Doplňky pro eurookna

Naše firma nabízí veškeré doplňky, které náleží k oknům. Jsou to vnitřní a vnější parapety, žaluzie, rolety, dřevěné okenice a sítě proti hmyzu.

 

 

Vnitřní parapety

parapetan.jpgNabízíme několik variant vnitřních parapetů. Mezi nejužívanější patří  DTD parapety s dekorovanou fólií. Parapety jsou určeny pro vnitřní užití v obytných prostorách a provozech.

 

Vyrábějí se metodou postforming, při které se lepí horní krycí vrstva (vysokotlaký laminát HPL o síle 0,8 mm) na dřevotřískovou desku. Ze spodní stranprofil200.jpgy je parapet potažen protitahovou fólií

Můžeme nabídnout na výběr mezi parapety s nosem nebo bez nosu  neo se zakulacenou hranou.

 

 

 

Další variantou z naší nabídky jsou plastové parapety nebo  dřevěné parapety lepené. Tyto parapety jsou lepené ze spárovky a obvykle jsou ve stejné povrchové úpravě jako okna nebo nalakována do přírodního dezénu.

 

 

Venkovní parapety

parapetann.jpgNámi nejčastěji používané  venkovní parapety jsou vyrobeny z taženého hliníku. Jsou vyráběny v šířkách 50 - 400 m s povrchovou úpravou eloxováním. Parapety se vyznačují vysokou mechanickou odolností proti působení klimatických vlivů a barevnou stálostí.

 

Levnější, ale také s velmi dobrými vlastnostmi jsou parapety z ohýbaného hliníku.

 

tazenyan.jpgNejlevnější variantou jsou pozinkované parapety. Ve srovnání s ohýbaným hliníkem vykazují vyšší tuhost, což je výhodou. Je na nich provedena povrchová úprava, která zajišťuje dlouhou životnost materiálu.

 

Měděné parapety patří mezi nejdražší varianty a obvykle se používají do historických budov nebo budov s dalšími měděnými prvky.

 

 

 

 

Žaluzie a rolety

jalousie-a-lames-orien-000001541-4.jpgSoučástí naší nabídky je také široká škála žaluzií a rolet.

 

Nabídka žaluzií

 • horizontální interiérové hliníkové žaluzie
 • horizontální exteriérové hliníkové žaluzie

 • vertikální žaluzie

 • venkovní žaluzie

 

Nabídka rolet

 • rolety interiérové
 • roleto-žaluzie
 • rolety venkovní
 • rolovací garážová vrata

 

 

 

Sítě proti hmyzu

pa240050.jpgZvláště pokud se vaše novostavba nachází v lokalitě, kde vám může hmyz znepříjemňovat život, sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější cestou, jak se ochránit. Jsou nejen praktické, ale díky svému modernímu designu se stávají elegantním doplňkem oken nebo dveří.

 

 

 

 

 

Okenice

okiennicea1am.jpgDřevěné okenice jsou výrazným prvkem celkového vzhledu rodinného či bytového domu. Chrání vaše okna před nepřízní počasí a dodávají domu osobitý ráz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Systém kování okenic

okeniceakovanie1.jpgokeniceakovanie2.jpgokeniceakovanie3.jpgokeniceakovanie44.jpg

 

 


 
výroba eurooken

Copyright © 2006 Truhlářství Sedláček | Všechna práva vyhrazena | created by AUTOGRAPH Admin NG