EUROOKNA, DVEŘE, ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ

Vítáme Vás na webových stránkách firmy TRUHLÁŘSTVÍ SEDLÁČEK

Dotazy, vzkazy

Na této stránce se pokusíme odpovědět na Vaše dotazy. Na témata porušující zákony ČR a nevhodné výrazy nebude reagováno a budou smazány.


(spamová ochrana)


Dobrý den, opravujeme starší domek. Mezi předsíní a kuchyní je třeba dát nové okénko, typově jako jednokřídlé vnitřní špaletové okno. Z masivního dřeva (nejlépe borovice), 70x70cm s jednoduchým sklem. Chtěla jsem se zeptat, za jakých podmínek by bylo u Vás k mání Děkuji, s pozdravem Marie Pavlíčková Praha 4 (Marie Pavlíčková - 20.1.2013)

Bohužel Vám nemůžeme naše služby nabídnout. Okno by vyšlo mezi 5 – 8 tis. Jenomže naše firma se nachází na Vysočině. Když bych Vám započítali cestu na zaměření dále cestu na montáž ,tak tyto služby by Vás přišly mezi 6 – 10 tis . Doporučuji truhláře z Prahy a okolí, který Vám takto malé okno v 1 ks udělá za poloviční cenu(bez dopravy).Něco jiného je když dodáváme 10 a více oken. Zde už nemusíme účtovat tolik za dopravu. Hradíme tyto služby částečně ze zisku z oken.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Prave jsme spolu mluvili ohledne oken v Budisove. Telefon je 702 306 013 Cekam Vasi zpravu s pozdravem Zoja Unseldova (Zoja Unseldova - 9.1.2013)

Děkuji,Ozvu se Vám.Pavel Sedláček

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den.Plánuji výměnu oken na rodinném domě.Abych byl orientován o cenách,prosím o cenovou nabídku jednoho okna-eurookno rozměru 117x147(cm) rozdělené nalepovacími lištami na 6 okének.Děkuji. Miloš H. (Miloš Havlas - 9.1.2013)

Dobrý den,nabídku na okno jsme Vám zaslali na email.S pozdravem Pavel Sedláček

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den,V případě objednání oken u Vás jaká by byla dnes sazba DPH na objekt určený k bydlení.?? (Mirek - 3.1.2013)

Dobrý den.Od roku 2013 platí sazba na budovy určené k bydlení 15 %.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobry den. Potrebuji borovou podlahovku 24-26 mm 5m na plochu 50 ctverecnich a 4 m na plochu 16 m ctverecnich.Co mi muzete nabidnout? Prochazka (Procházka - 3.1.2013)

Dobrý den,Parkety nevyrábíme.Pouze v případě zájmu pokládáme podlahy.S pozdravem Pavel Sedláček

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, chtěla jsem se podívat na Vaše stránky http://www.eurookna-truhlarstvi.cz, které mi našel Google, ale vyskočila na mě hláška, že mohou poškodit můj počítač. Používám Firefox a dříve se mi to nikdy nestalo. Můžete mi prosím poradit? Do přílohy jsem zkopírovala obrazovku, když na mě ta hláška vyskočila, abyste si mohli udělat představu. S pozdravem Eva Dvořáková (Eva Dvořáková - 3.1.2013)

Dobrý den.Děkujeme za informaci.Zprávu přepošlu správci webu.Web by měl být již plně funkční a v pořádku.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, na kolik vynde repase špaletového okna včetně přesklení?? (Zdena Malátková - 11.12.2012)

Dobrý den,Prosím o zaslání fotografií oken jenž chcete repasovat.Podle nich jsme schopni vytvořit nabídku.Záleží na míře poškození a nutných oprav kování.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, dle tel domluvy prosím o zjištění zda je možno sehnat rámečky SWISSpacer v tl. 10 mm v odstínu tmavě hnědém, případně doporučit od koho nebo kdo z toho umí udělat dvojskla. A dále prosím o kontakt na výrobce nebo dovozce historických skel. Děkuji, Cejpek (cejpek - 11.12.2012)

Dobrý den, Tento rámeček se vyrábí od síly 12 mm

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den vážení, vlastním RD (89 let) s dřevěným točitým schodištěm do patra, sklon cca 35°. Stupně jsou lichoběžníkové. Schody jsou celodřevěné (jak nášlapná část, tak kolmá část navazující na další stupeň), patrně spojované bez hřebů. Boční ukotvení je zprava v drážkách ve fošně ukotvené na zdivu, vlevo (užší částí) do prkna mezi dvěma kolmými hranoly, které tvoří základ zábradlí. Problém je takový, že při chůzi schodišťové stupně příšerně vržou. Zkoušel jsem kdeco - rozpuštěné mýdlo s jelenem aplikované skříkačkou do spár, různé druhy přírodních olejů atp. A NIC. Výměna schodiště by byla poměrně komplikovaná. Měli byste pro mě zaručenou radu, jak se zbavit vrzání? Díky za odpověď a radu. Roman, Cheb (Roman - 11.12.2012)

Dobrý den, Je nám líto ,ale na tento dotaz Vám nedokážeme odpovědět.příčin vrzání může být několik.Nutno schodiště vidět.Pokusíme se zjistit nějaké informace v okolí o dotazovaném problému.Pokud budeme mýt nějaký nápad dáme Vám vědět

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den,zaujaly mne vaše webové stránky.Je možné se podívat na naše okna v Uherském brodu a poradit co byajste navrhoval za řešení na jejich obnovu za okna nová?? děkuji za odpověď (Tereza Fojtíková - 7.11.2012)

Dobrý den,Navrhuji domluvení schůzky u Vás na místě.Rádi poradíme a navrhneme nejlepší a ekonomické varianty pro Vás.Nabídku zpracujeme zdarma a nezávazně.S pozdravem Pavel Sedláček

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, je možné dodat od Vás vnitřní dveře z masivu nátěrem olejem Clou?? (Míček - 7.11.2012)

Je to možné, dokonce vbitřní dveře s povrchovou úpravou vosk od firmy Clou jsme již relizovali na několik domech

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den,Zhlédl jsem Vaše internetové stránky a chtěl bych se zeptat zda můžete dodat k oknům i zednické zapravení po nových oknech?? (karel Tůma - 31.10.2012)

Dobrý den.Zednické zapravení nabízíme taktéž ,jako jednu z mnoha služeb.Více informací Vám zdělíme telefonicky.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den,Je možné Vámi vyráběná kastlová okna dodat z lepených hranolů?? (Pavla Ditrichová - 31.10.2012)

Dobrý den. nabízíme kastlová okna s použitím lepených hranolů.Pozor na nevýhodu viditelnosti napojení.(cinkování)

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, rád bych poptal Quick & Easy Holzbalsam. Jste prosim schopni jej dodat a v jakem terminu? Dekuji S pozdravem Daniel Novak (Daniel Novák - 31.10.2012)

Nejlépe si vyzvednout udržovací sadu ve firmě VBH. Kontakty na www.vbh.cz .Pobočky v Praze ,Brně ,Táboře ,atd.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobry vecer, pred chvili jsem vam psal sms ohledne yprovozneni kastlovych oken. Potreboval bych okna seridit a zrepasovat. Nejdou nektera kridla zavrit. Psal jste, ze mate do konce roku plno zakazek, rad bych se spon predbezne domluvil, vite, shanim fakt nekoho seriozniho, kdo mi pomuze. Mam spatne zkusenosti, asi dve firmy jsem oslovil, ale nakonec ani neprisli na prohlidku. budu rad za odpoved a hlavne pomoc. dekuji predem hezky vecer. Zdenek Horak (Horák - 11.10.2012)

Dobrý den. Je nutná osobní obhlídka. Na místě se domluvit jaké práce a v jaké míře požadujete. Důležité v jakém stavu jsou okna a kování. Kde se okna nachází a o kolik ks se jedná?? Jak jsem Vám psal do konce roku jsme plně zatíženy. Obhlídka je možná po novém roce nebo pokud budeme někde v okolí u Vás a bude čas.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, děkuji moc za nabídku. Prosím, máte k dispozici nějaké fotografie eurooken Historik? Mají užší profily než normální eurookna, nebo co z nich činí 'Historik'? :-) Děkuji mockrát (klára Janů - 11.10.2012)

Varianta EUROOKNA HISTORIK – Eurookna se zúženými profily, dřevěnými okapnicemi rámovými , dřevěnými křídlovými okapničkami , profilace rámů a křídel.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, mám dotaz, co by mohlo být příčinou vzniku tmavých skvrn pod lakem, poté vzniku puchýře a jeho prasknutí na vnější staně dřevěných Eurooken v klasickém asi 50 let starém zděném bytovém domě ( místnosti jsou ložnice ). Jedná se o tyto poruchy nátěrů u většiny oken cca 4-5 roků po jejich osazení. Mohl bych poslat i několik průkazných fotek. Děkuji Ř e ž á b (Ing. Miroslav Řežáb - 9.10.2012)

Dobrý den,nejčastější příčinou tohoto problému bývá vysoká vlhkost v interiéru(např. nedostatečným větráním , nebo namontování nových oken a poté provedené zednických prací -omítek než tyto místnosti vyschnou vysoká vlhkost.tato vlhkost se dostane pod barvu.Následně se změní z páry na vodní kapalinu pod barvou.V případě , že mrzne tato voda )led praskne a vytvoří puchýřky - praskliny nimiž se do okna dostává vlhkost,voda z venku a odtud začíná barva a dřevo černat a oprejskávat.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Prosim o kalkulaci na 2 spaletova dvojokna, prepravu a zabudovani si zajstime sami. - obe okna s otviranim dovnitr, jednoduche otvirani - ram co mozna nejtenci, rozdeleni okenni tabule na 3 stejne dily (oddelena skla) - vnejsi sklo izolacni jednoduche, vnitrni sklo bud izolacni nebo normalni sklo - nacrtek zaslu mailem, pokud mi ho sdelite Predem dekuji a zdravim Vera Beneda (Vera Beneda - 27.9.2012)

Dobrý den, nabídku Vám zasíláme na Váš uvedený email.Pavel Sedláček

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, je možné si od Vás zakoupit (na dobírku) Holzbalsam na okna? Popřípadě kde bych ho mohla sehnat a kolik stojí. Děkuji Málková Kateřina (Málková Kateřina - 20.9.2012)

Dobrý den,prosím o zaslání adresy na náš email.Udržovací sadu Vám zašleme na dobírku.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den. Mám instalovaná eurookna od roku 2004 a vlivem přírodních podmínek (zejména déšt a vítr na východní straně domu) se barva začíná odlupovat a je nezbytný nový nátěr. Je možné si u Vás objednat barvu Afromosia s označením Sikkens 19-3100, 21-3101? A cenová relace? Předem děkuju za odpověď. Hezký den. P.F. (freibauerová - 6.9.2012)

Dobrý den,Jsme schopni Vám dodat barvu .Avšak si můžete vybrat a zakoupi barvu SIKKENS ve firmě VBH osobněna jejich pobočkách.V případě zájmu Vám zašlu adresy.S pozdravem Pavel Sedláček

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, prosím o cenovou kalkulaci. V profilu IV68, lazura světlá do žluta. Děkuji. S pozdravem, Jan Buchar (Buchar - 6.9.2012)

Dobrý den, Nabídku včetně technických parametrů oken Vám zasíláme mailem

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Vazene damy a panove byl jsem poveren ziskat informace o ceske firme, ktera je schopna vyrobit a dodat velice kvalitni okna asi 30 kusu a 25 vyplnovych dveri, schodiste - vse v dubu. Dodat a montovat v severni Italii. Plany a vykresy jsou hotove. Termin instalach asi prosinec t.r. Mate vzorkovnu v Praze? (hrubes - 6.9.2012)

Dobrý den, Reaguji na Váš dotaz. Zasílám informace o našich vyráběných oknech. Bohužel z důvodu obsazení výrobní kapacity bychom byly schopni dodat tuto zakázku nejdříve po novém roce. Vzorková prodejna v Praze z důvodu nedohodnutí se s firmou u níž měla být vzorkovna vybudována pozastavena. S pozdravem

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda vyrábíté rámy postelí z masivu. Pokud ano a máte katalog realizací, zašlete mi je prosím. Děkuji, Tišlová (Tišlová - 6.9.2012)

Dobrý den, Bohužel rámy postelí nevyrábíme. S pozdravem Pavel Sedláček

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den. Prosím o cenovou nabídku na špaletová okna o rozměru 1000 x 785, hloubka 260 - dvoukřídlé, 2 ks. Venkovní zasklení dvojsklo se dvěma horizontálními příčkami a otvíráním ven, vnitřní jednoduché .Barva bílá. Místo montáže Vsetín. S pozdravem, Kovářová (Marie Kovářová - 15.8.2012)

Dobrý den,Cena za výrobu 1 ks okna = 8 100 bez DH .V ceně není montáž ,doprava a obložky kolem oken.Cena dle domluvy

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je možné u replik historických oken (jednoduché okno dvoukřídlé i jednokřídlé) použít kombinaci otevíravého a sklápěcího případně vyklápěcího systému otvírání.Památkáři mají požadavek na realističnost oken a proto nelze použít Europrofily (jsou příliš tlusté). Předem děkuji za odpověď (Martin Paskal - 15.8.2012)

Tato kombinace je možná, však kování na tuto variantu je nevzhledné a Památkový úřad by s tím dle našich zkušeností nesouhlasil. Jedná se o kování jenž se používalo v 80 . letech na zdvojená okna. Pokud je potřeba dodržení původního rázu oken , je možnost buď okno výklopné nebo otvíravé. Pokud máte nějaký výkres nebo fotky zašlete .Podívám se zda je možné něco jiného použít.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

DObrý den,chtěl bych se vás zeptat zda je možné použít na nová kastlová okna kování ze stávajících oken,Kličky se mi velice líbí a podobné nové jsem nikde nenašel.děkuji za odpověď (Michal Matějíček - 14.8.2012)

Dobrý den,Je možné stávající kování repasovat a použít na nová okna.Nutno však počítat,že se bude muset použít na oknech stejný způsob kování jak na oknech stávajících.S pozdravem Pavel Sedláček

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, Chtěla bych se zeptat zda sodáváte okna i do mimiměstských zástaveb.Mám chalupu v podkrkonoší a plánuji výměnu oken. (Monika Slabá - 14.8.2012)

Dobrý den.Do podkrkonoší jsme již okna také dodávaly.Předpokládám,že se jedná o špaletová okna ven a dovnitř otevíravá.Tento typ oken se používá do těchto typů staveb.V případě zájmu nás kontaktujte a rádi Vám zodpovíme otázky a dotazy na naše výrobky.S pozdravem pavel Sedláček

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den. Prosím o cenovou nabídku na špaletová okna o rozměru 1250 x 1850 - čtyřkřídlové 6 ks 900 x 1500 - dvoukřídlé 3 ks. Venkovní zasklení dvojsklo a vnitřní jednoduché s dřevěnými okapnicemi včetně těsnění.Barva bílá. Místo montáže Uh.Brod. S pozdravem Dvořák (p.Dvořák - 31.7.2012)

Dobrý den, Děkujeme za zaslání poptávky naší firmě.Vypracovanou nabídku na kastlová okna Vám zasíláme na Váš email

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, prosím o informaci, kde mohu objednat přípravek na KONZERVACI dřevených eurooken Quick & Easy Holzbalsam. Děkuji. S pozdravem Skoupilová (Pavlína Skoupilová - 12.7.2012)

Dobrý den. Udržovací sadu Quick Easy zakoupíte u firmy VBH. Najděte si na stránkách www.vbh.cz jejich nejbližší pobočku. S pozdravem Pavel Sedláček

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, potřeboval bych spočítat orientační cenu jednoho okna (Odběr asi 5) - opravdu velmi jednoduchého, týká se prakticky jen o uchycení skla/ rám na sklo, ale aby ho bylo možné otevřít... Okno by mělo mít rozměr asi 1 metr na šířku a 60 cm na výšku. prosím nic složitého, do seníku. S pozdravem Pavel Stejskal (Pavel Stejskal - 5.7.2012)

Dobrý den, Bohužel máme kapacitu výroby plnou do konce listopadu. Pokud budete mít zájem o okna i potomto datumu budeme rádi , když nás budete kontaktovat S pozdravem Pavel Sedláček

www.eurookna-truhlarstvi.cz

stránka: předchozí 1 2 3 4 5 další celkem stran 5

 
výroba eurooken

Copyright © 2006 Truhlářství Sedláček | Všechna práva vyhrazena | created by AUTOGRAPH Admin NG