EUROOKNA, DVEŘE, ZAKÁZKOVÉ TRUHLÁŘSTVÍ

Vítáme Vás na webových stránkách firmy TRUHLÁŘSTVÍ SEDLÁČEK

Dotazy, vzkazy

Na této stránce se pokusíme odpovědět na Vaše dotazy. Na témata porušující zákony ČR a nevhodné výrazy nebude reagováno a budou smazány.


(spamová ochrana)


Dobrý den, poptáváme 5 oken - podobná jako máte na stránce 'špaletové okna', ale podle mne to není špaletové okno - krémové s příčlemi do 'T' nahoře i dole (my bychom chtěli jen nahoře), chceme Eurookno s dvojsklem Heat mirror. (Blanka Roubíková - 24.10.2019)

Dobrý den,Děkujeme za zaslanou poptávku. Bohužel z kapacitních důvodů nemáme o realizaci zájem

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den můžu si u vás objednat přípravek Quick & Easy. Děkují (Imrich - 17.9.2019)

Dobrý den,doporučuji přímo od našeho dodavatele www.vbh.cz

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý dem, chtěla bych se prosím zeptat, zda opravujete eurookna (od sluníčka a krup a jedno okno od vlhka)? Děkuji a zdravím. Horáková (Alena Horáková - 8.7.2019)

Dobrý den, renovaci oken pro nás provádí firma www.renou.cz

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den , chtěl jsem Vás požádat o nabídku vhodného schodiště s cenovou kalkulací . Výška celkem 363cm , výška otvoru 125cm, otvor vstup 150 x 100 , otvor výstup 193x 100 , včetně zábradlí , ochranného nátěru ,a usazení , materiál smrk. Děkuji Kotzian. (Pavel Kotzian - 10.9.2018)

Dobrý den,děkujeme za zaslanou poptávku. Bohužel z kapacitních důvodů nemáme o realizaci zájem.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zdali by bylo možné poslat mi přibližnou cenu 9 kusů interiérových dveří a obložkových zárubní, přičemž Dvoje dveře by byly částečně skleněné a ostatní by byly plné. Děkuji Jarmila Sedláková (Jarmila Sedláková - 8.9.2018)

Dobrý den, děkujeme za zaslanou poptávku. Bohužel máme momentálně plně obsazenou výrobní kapacitu okny.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, jakou spárovou provzdušnost (iLV) mají historická kastlová okna cca do rozměru 1,1x1,0 Děkuji. (Matyáš - 26.11.2017)

Dobrý den, průvzdušnost záleží na typu historického okna. Potřebujeme bližší specifikaci pro určení spárové průvzdušnosti.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobry den.Mam zajem o.koupi 5 oken spaletovych.Vel 120x90 hl 25. Dekuji Annenkova tel.731060088 (Marcela Annenkova - 24.8.2017)

Dobrý den, na uvedený email jsme vám zaslali CN.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobry den,shanime vchodove dvere horni casti prosklene a otviraci sklo,muzu taslat obrazek o vel. 226/90 cm? Dekuji Zemanova (Lucie Zemanova - 13.7.2017)

Dobrý den, pošlete foto n uvedený mail. Rádi Vám CN zpracujeme

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den,kolik by stála okna jednoduchá, rozměr asi 80 x 80, dvoukřídlá, otvíratelná dovnitř se čtyřmi výplněmi? Děkuji. (Sylva Krézková - 26.4.2017)

Dobrý den, děkujeme za zaslanou poptávku. Bohužel v současnosti jsme plně vytíženi

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Prosím o nabídku 4 kastlových oken do dřevěnice na Valašsku velikosti 85x95cm. Děkuji M.Š. (Martin Šustek - 2.1.2017)

Dobrý den, děkujeme za zaslanou poptávku. Bohužel máme v současnosti plně obsazenou kapacitu.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den. Vlastním starou dřevěnou roubenku, kde potřebuji vyměnit kastlová okna. Mám v plánu dát plastová, hnědá (nejlépe vzor imitace dřeva). Chaloupka není velká. Koukám ale, že máte kapacitu obsazenu -- tak jen mi třeba dáte nějakou radu, doporučení? Děkuji moc. (Marcela Tichá - 23.10.2016)

Dobrý den,plastová okna nedodáváme. Můžeme nabídnout Eurookna nebo repliky kastlových oken

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobry den, Chci se zeptat je-li mozno si u Vas objednat okno s drevenym ramem o délce 17m a 2,5m šířky. Dekuji za odpoved, Novakova (Hedvika Novakova - 10.9.2016)

Dobrý den,Děkujeme za zaslanou poptávku. Bohužel máme již do konce roku plně obsazenou výrobní kapacitu.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, rádi bychom nechali udělat nové okno. Problém je v tom, že se daná budova nachází na Praze 6, ve staré budově, kde je potřeba dodržet požadavky MěÚ. Stávající okno je staré, špaletové. Nové okno musí být stejné jako původní – materiál, rozměry, barva, vzhled. Musí být ponechána konstrukce špaletového okna. Okno se skládá ze dvou křídel + horní částí. Výška křídel je 107 cm, šířka jednoho křídla 67 cm, výška malého horního okna je 65 cm a délka 137 cm. Chtěla bych Vás poprosit o kalkulaci ceny, se vším všudy – nové okno, demontáž starého, montáž nového, odvoz starého a ostatní práce, které jsou třeba. Děkuji mockrát, s přáním hezkého dne, Kristýna Jerhotová (Kristýna Jerhotová - 27.7.2016)

Dobrý den, děkujeme za zaslanou poptávku. Bohužel nemůžeme z důvodu zaplněnosti současné kapacity zakázku pro vás realizovat.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dob rý den,prosím potřebuji poradit,máme vchodové dveře,které jsou prosklené alw jsou prasklé a okénka se odlepují,je možné na stávající zárubně vyrobit dveřní křídlo?a jaká by byla cena?předem moc děkuji Hadravová (Zdenka - 19.7.2016)

Dobrý den, nové křídlo na stávající dveře je možné vyrobit. Pokud jsou však v provedení Euro musí vyrobit stejný výrobce.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Přeji krásný dobrý den, po shlédnutí několika vašich realizací historických oken jsem zcela nadšena a ráda bych poprosila o cenovou nabídku. Jedná se o 4 klasická kastlová okna, dvoukřídlá s horní výklopnou částí o rozměrech cca 146cm/92cm. Výměnu bychom rádi realizovali buď koncem září nebo začátkem řijna,krásný den přeje Tereza Stejskalová, Jankovice u Holešova (Tereza Stejskalová - 15.7.2016)

Dobrý den, děkujeme za zaslanou poptávku. Bohužel jsme schopni okna dodat z kapacitních důvodů až po novém roce.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně špaletových oken - repliky v historickém domě v centru Prahy (Praha 2). Minulý měsíc mne postihl požár a zničil vnější část okna. Asi bude nutná osobní návštěva, aby někdo z Vašich odborníků posoudil rozsah zničení, zda bude nutné vyměnit celé okno, příp. jenom jeho část. V případě zájmu mne prosím kontaktuje na tel. 603 808 499. Děkuji a s pozdravem Eva Truhlářová (Eva Truhlářová - 3.6.2016)

Dobrý den. Bohužel nejsme schopni Vám momentálně pomoct. Jsme v současnosti plně vytíženi. Zkuste se obrátit na truhláře z okolí

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, prosím o radu. Kroupy mi poškodily nátěr na eurooknech a zejména u spojení rámů dochází odlupování barvy. Jak tato poškození opravit, případně jakou barvu použít a kde koupit. Okna mám od Vaší firmy s odstínem BW20-3101. Hledal jsem info na internetu, ale nepodařilo se mi nic nalézt. Děkuji za odpověď. Pavel Dvořák (Pavel Dvořák - 1.6.2016)

Dobrý den, renovace nátěrů dělá firma Renou ze Ždáru nad Sázavou. Mohu doporučit. Provádí i opravy po kroupách.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, prosím o cenovou nabídku eurookna historického vzhledu do podkroví venkovské usedlosti dle následujících údajů. Okno dvoukřídlé s nadsvětlíkem, 1 křídlo otvíravé i výklopné, druhé jen otvíravé, nadsvětlík nejlépe dvoukřídlý nebo v tomto smyslu opticky dělený. Borovice, lazura co nejtmavší, izolační dvojsklo. Síť proti hmyzu na křídlovou část, na spoji křídlové části a nadsvětlíku (poutec?) nenáročná ozdoba, pokud nebude kolidovat se sítí, ta má přednost. Rozměr v cm: v 120, š 100 Počet: 5 ks. Děkuji. (Michaela Kuchařová - 6.5.2016)

Dobrý den, CN jsme Vám poslali na uvedený email.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Prosím cenu na okna a dveře: 5ks eurookna dřevěná zasklená dvojsklem, otevíravé sklopné pravé, rozměry rámu 850x1050. dále 1ks eurookno 700x1050 a 1ks dveří 980x2050 levé plné. Děkuji za nabídku.Milan Slonek Nové Město na Moravě (Milan Slonek - 4.5.2016)

Dobrý den,Děkujeme za zaslanou poptávku. Na uvedený kontakt jsme Vám odeslali CN.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

zdravím v novém roce, poptávám špaletová okna do roubenky v Hrubé Skále u Turnova . tl. špalety 250 mm, rozměr 980x1140 , ks 10x, 900x1100 ks4 euro dvojokno 1700x1350 ks 4, klasika smrk, členění klasické otvírání ven a dovnitř. děkuji Zahálka Zdeněk mob.777147171 (zahálka zdeněk - 5.1.2016)

Dobrý den. Děkujeme za zaslanou poptávku. CN jsme Vám zaslali na uvedený email.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den. Máme už několik let euro okna a potřebujeme koupit udržovací sadu Pflege - Set. Kontakt, který jsme měli už neexistuje a nevím, kam se mám obrátit. Je možné tuto sadu zakoupit u vás, či existují nějaké prodejny s tímto zbožím? Nevím, jestli jsou třeba i různě velká balení? Prosím moc o radu. Děkuji a jsem s pozdravem Julinová (Jaoslava Julinová - 2.10.2015)

Dobrý den, zašlete nám na Vás tel. kontakt a rádi Vám po telefonu poradíme

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, koupili jsme byt v Praze s klasickými špaletovými okny (dvoje křídla s horní vyklápěcí částí). Potřebovali bychom celkem 5 oken. Ty stávající mají následující rozměry: Dvě okna mají rozměry - výška 130 cm, šířka 110 cm, výška horního dílu 70 cm, venkovní rám má šířku 102 cm, celý rám má výšku 210 cm a šířku 120 cm. Další tři okna mají rozměry - výška 130 cm, šířka 131 cm, výška horního dílu 70 cm, venkovní rám má šířku 123 cm, celý rám má výšku 210 cm a šířku 142 cm. Můžete mi předběžně sdělit cenu za výměnu oken, případně orientační termín realizace? Předem děkuji za odpověď Burkertová (Šárka Burkertová - 17.9.2015)

Dobrý den, děkujeme za zaslanou poptávku. Na uvedený e-mail jsme poslali vypracovanou CN

www.eurookna-truhlarstvi.cz

okno v840xš870 II sklo+ síť okno v840xš870 II sklo okno v1430xš1170 II sklo+síť okno v 1430xš1470 IIIsklo vybouráme sami venkovní parapety ano vnitřní parapety ne prosím napište mi nabídku i s cestlou, jsem z Útěchova 64400- Brno (Eva Marešová - 7.9.2015)

Dobrý den, Poslali jsme Vám CN na uvedený kontakt.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Vážení, prosím o informaci, zda jste schopni vyrobit okno o vnějších rozměrech rámu rozměrech 490x690mm do koupelny horské chalupy. Máme představu, že okno by mělo být levé otvíravé a výklopné. Montáž okna by provedl místní zedník. Cenu spojenou s kvalitou respektujeme. S pozdravem Pavel Lindovský (Pavel Lindovský MUDr. - 10.6.2015)

Dobrý den, bohužel vzhledem k zaplněnosti kapacity jsme schopni okno dodat až v listopadu.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den,měl bych na Vás dotaz,zda by bylo možné u Vás objednat konzervační vosk na eurookna.Děkuji za odpovědˇ.Pěkný den Mlinařič Petr (Petr Mlinařič - 19.4.2015)

Pokud máte okna s povrchovou Úpravou od barev GLASURIT je možné od nás koupit vosk. Pokud však nejste ze Žďárska doporučuji zakoupit na některé z poboček firmy : www.vbh.cz

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobry den,chtěl bych se zeptat kolik by stala 3 špaletova okna do roubenky v110š80.děkuji za odpověd (latinak jan - 1.4.2015)

Dobrý den, CN na okna jsem Vám poslal na uvedený e-mailový kontakt

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den ,chci se zeptat kolik by u vás stálo špaletové okno 69výška x57 hl špalety 15 cm zasklení na jednoduchá skla dvoukřídlové .Udaný rozměr je venkovního rámu.Děkuji stodola j (stodola jiří - 2.2.2015)

Dobrý den, CN jsem Vám zaslal na uvedený kontakt.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Dobrý den, Mohl by jste mi poradit? Chtěl bych si vyrobit stůl a skříň z masivu. Na pile mám možnost koupit dřevo buď vyschlé hoblované pro truhlářské účely a nebo dřevo stavařské které není vyschlé a hoblované ale je podstatně levnější. Mám doma hoblovačku takže bych si dřevo opracoval sám. Jde mi o to zda dřevo pro stavební účely není postatně horší kvality nebo jak dlouho trvá než dřevo vyschne? Jednalo by se o borovici jelikož je levná tak kdybych to nazačátek zmrvil tolik by mě to nemrzelo :) Mockrát díky za odpovědi :) (Džano Nadžakovič - 10.1.2015)

Stavební řezivo je horší kvality a na skříně apod. výrobky se nehodí. Navíc by jste musel čekat několik let než Vám vyschne. Doporučuji si připlatit a koupit pěkné sušené řezivo v Áčkové kvalitě. Koupíte horší řezivo a větší část vyřežete a nepoužijete stejně.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

dobrý den, měla bych dotaz jak se zbavit vrzajicich schodu. mame vzhledoveho typu stejne jake mate na teto strance: schody - obr 8/12.naše jsou jeste nelakovane. byli dovezene vcelku a vsazene. jenze byt se zacal rekonstuovat az po vsazeni schodu takze se schody pod tihou nošeneho materialu atd rozvrzali.muzete prosim poradit jak schody upravit, ošetrit nebo neco podobneho aby prestali vrzat??? předem děkuji za odpověď. (Natálie Ambrusová - 9.1.2015)

Bohužel v tomhle vám neporadím. Zkuste se zeptat u výrobce , který se zabývá jen a pouze výrobou schodů a má největší zkušenosti. Takový výrobci udělají desítky až stovky schodiš´t ročně.

www.eurookna-truhlarstvi.cz

Peosím o přibližnou cenu obyčejných vchodových dvěří k zahradní chatce. cca 90x200 cm, plné (Jana Lažková - 5.1.2015)

Děkujeme za zaslanou poptávku. Bohužel z časové vytíženosti a plné obsazenosti kapacity výroby nejsme schopni dveře pro Vás vyrobit a dodat. Z toho důvodu nebudu ani naceňovat

www.eurookna-truhlarstvi.cz

stránka: předchozí 1 2 3 4 další celkem stran 4

 
výroba eurooken

Copyright © 2006 Truhlářství Sedláček | Všechna práva vyhrazena | created by AUTOGRAPH Admin NG